„ZIMOWA REGENERACJA” – ZABIEG O WARTOŚCI 150ZŁ – (PEELING, AMPUŁKA, MASKA) SZYTY NA MIARĘ POTRZEB KLIENTA. JUŻ DZIŚ POMYŚL O WSPANIAŁYM RELAKSIE DLA SIEBIE.

KOCHANI🙂
ŻYCZYMY WAM ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021. NIECH CZAS SPĘDZONY W GRONIE NAJBLIŻSZYCH BĘDZIE PEŁEN MIŁOŚCI, RADOŚCI I WYTCHNIENIA.

DRODZY KLIENCI!

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM ORAZ WYTYCZNYMI GIS I MINISTERSTWA ZDROWIA W SPRAWIE PROFILAKTYKI ZAKAŻENIA PATOGENEM SARS-COV-2 W GABINECIE  WDROŻONE ZOSTAŁY DODATKOWE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI I ICH PRZESTRZEGANIE.

  • PO WEJŚCIU DO GABINETU ZDEZYNFEKUJ DŁONIE DOSTĘPNYM PŁYNEM W DOZOWNIKU;
  • ZAKRYJ USTA I NOS. POZOSTAŃ W MASCE PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ. JEŚLI USŁUGA WYMAGA ODKRYCIA TWARZY, STOSUJ SIĘ DO ZALECEŃ SPECJALISTY;
  • OGRANICZ ROZMOWY DO NIEZBĘDNEGO MINIMUM;
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ LEŻY PO KAŻDEJ ZE STRON. JEŚLI ŹLE SIĘ CZUJESZ, MASZ PODWYŻSZONĄ TEMPERATURĘ, KATAR, KASZEL, LUB INNE NIEPOKOJĄCE OBJAWY – ZADZWOŃ LUB NAPISZ, A USTALIMY NOWY TERMIN WIZYTY;
  • OSOBY Z OBJAWAMI CHOROBOWYMI, POJAWIAJĄCE SIĘ W GABINECIE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE;
  • NA WIZYTY UMAWIAJ SIĘ TELEFONICZNIE;
  • WSZYSTKIE UMÓWIONE WIZYTY POTWIERDZAJ;
  • PROSIMY, PRZYJDŹ NA WIZYTĘ PUNKTUALNIE. POCZEKALNIA NIE FUNKCJONUJE. PROSIMY, POCZEKAJ NA ZEWNĄTRZ JEŚLI WIDZISZ, ŻE KTOŚ FINALIZUJE SWOJĄ WIZYTĘ;
  • OKRYCIE WIERZCHNIE ZABIERZ ZE SOBĄ DO GABINETU;
  • PRZED WIZYTĄ ZOSTANIESZ POPROSZONY O WYPEŁNIENIE I PODPISANIE WSTĘPNEJ ANKIETY KWALIFIKACYJNEJ ORAZ ŚWIADOMEJ ZGODY NA WYKONANIE ZABIEGU;
  • ZMIERZYMY CI TEMPERATURĘ;
  • W PRZYPADKU STWIERDZENIA PODWYŻSZONEGO RYZYKA SPECJALISTA MA PRAWO ODMÓWIĆ PRZYJĘCIA;
  • W GABINECIE JEDNOCZEŚNIE MOŻE PRZEBYWAĆ NIE WIĘCEJ NIŻ 3 – 6 OSÓB (RAZEM Z PERSONELEM);
  • PROSIMY, ABY DO GABINETU PRZYBYWAĆ SAMODZIELNIE, BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH. WYJĄTEK STANOWIĄ DZIECI, OPIEKUNOWIE;
  • WIZYTY UKŁADAMY TAK, ABY BYŁ KWADRANS PRZERWY POMIĘDZY PACJENTAMI. W TYM CZASIE WIETRZYMY POMIESZCZENIA, DEZYNFEKUJEMY GABINETY, RECEPCJĘ, TOALETĘ, KLAMKI;
  • W CIĄGU DNIA W GABINECIE OBOWIĄZUJĄ DWIE PRZERWY 15 MINUTOWE. W TYM CZASIE GABINET JEST ZAMKNIĘTY I TRWA PEŁNA DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ;
  • W GABINECIE JEST ZAKAZ UŻYWANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ TESTERÓW PRODUKTÓW;
  • W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZA USŁUGI PŁAĆ BEZGOTÓWKOWO;
  • JEŻELI W CIĄGU 3 TYG OD POBYTU W NASZYM GABINECIE ZOSTANIE U PAŃSTWA ZDIAGNOZOWANE ZAKAŻENIE WIRUSEM SARS-COV-2 PROSIMY O POINFORMOWANIE NAS O TYM.

KOCHANI KLIENCI!
Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ZESPÓŁ NEFER MED PRAGNIE ŻYCZYĆ WAM I WASZYM BLISKIM PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA, SPOKOJU, ŻYCZLIWOŚCI I SIŁY. NIECH W TEN WYJĄTKOWY CZAS ZAGOŚCI W WAS NADZIEJA, OPTYMIZM A TAKŻE WIARA W LEPSZE JUTRO💜💜💜

Drodzy Klienci!
Dbając o Państwa i nasze bezpieczeństwo, informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, podjęłyśmy decyzję o czasowym zamknięciu gabinetu.

Zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, w obecnym czasie należy unikać bezpośrednich kontaktów, dlatego w naszym odczuciu była to jedyna słuszna decyzja.

Na OBECNĄ chwilę wstrzymujemy wizyty do odwołania. Sytuacja jest bardzo trudna i dynamiczna. Wraz ze zmianą warunków oraz wytycznych będziemy reagować właściwie do zaleceń nadrzędnych instytucji.

Pozostajemy z Państwem w kontakcie. Dołożymy wszelkich starań w znalezieniu dogodnego terminu jak tylko sytuacja się uspokoi. Jeżeli potrzebujecie Państwo z nami kontaktu to informujemy że, można kontaktować się z nami poprzez wysłanie sms-a na numer firmowy, z którego przychodzą do Państwa przypomnienia. W nagłych i ciężkich sytuacjach prosimy o kontakt pod numer 509175359.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tej trudnej dla nas sytuacji.
Bądźmy odpowiedzialni. Zespół NEFER MED

Nasza historia obejmuje już 10 lat działalności. W 2007 roku powstał gabinet NEFERTITI OAZA URODY, w którym mogliście Państwo dbać o swoją urodę, zdrowie i dobre samopoczucie. Przez okres 5 lat podnosiliśmy nasze kwalifikacje i zdobywaliśmy doświadczenie, uczestnicząc w wielu kongresach, szkoleniach i warsztatach profesjonalnych zarówno na rynku polskim jak
i zagranicznym. W tym czasie pogłębialiśmy również naszą wiedzę na wyższych uczelniach. Efektem naszych działań było wprowadzenie do oferty profesjonalnych zabiegów podologicznych i rozszerzenie zabiegów o dermokosmetykę. Rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne zabiegi w zakresie medycznej pielęgnacji stóp skłoniło nas do podjęcia współpracy z najlepszymi specjalistami różnych dziedzin miedzy innymi FOOT MEDICA, PODOPHARM PROFESIONAL, LABORATORIUM MYKOLAB, SHULKE, czy ARKADA INTERNATIONAL a także lekarzami. Od 2017 roku nasz gabinet przekształcił się w NEFER MED INSTYTUT PODOLOGII I DERMOKOSMETYKI kierując do Państwa pełną ofertę zabiegów podologicznych i dermokosmetycznych, ukierunkowanych na skuteczne terapie. Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszym gabinecie.


AGNIESZKA SKOCKA-PIETRUSZEWSKA

Założycielka i właścicielka NEFER MED INSTYTUT PODOLOGII I DERMOKOSMETYKI. Dyplomowany kosmetolog-podolog. Stypendystka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Twórca „Atlasu patologii skóry stóp”, członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Autorka artykułów: „Grzybica paznokci – terapia czystym ozonem”, ” Pobudzanie łożyska płytki paznokciowej przy onycholizie”. Absolwentka Polinezyjskiej Szkoły Uzdrawiania poprzez masaż MA-URI, oraz licznych szkoleń i kursów z zakresu kosmetologii, podologii oraz medycyny estetycznej, propagująca i praktykująca naturalne metody leczenia z wykorzystaniem szeroko pojętego ziołolecznictwa. Z pasją i wielkim zaangażowaniem poszukuje nowatorskich kuracji, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Specjalizuje się w terapii onycholizy z zastosowaniem czystego ozonu i mikronakłuwania oraz postępowaniu terapeutycznym w przypadku wrastających paznokci. W swojej pracy kieruje sie zdrowiem człowieka, jego dobrym samopoczuciem. a przede wszystkim tym by „pomagać a nie szkodzić”.


KAMILA SAGHATELJAN – STYLISTA PAZNOKCI

Stylizacja paznokci od zawsze była moją pasją, dlatego też z wielką przyjemnością i zaangażowaniem 10 lat temu przemieniłam ją w swój zawód. Od tego czasu zdobywam doświadczenie zawodowe, poznaję coraz bardziej innowacyjne techniki manicure i pedicure. Pracuję na nowatorskich produktach, jednocześnie pozostając na bieżąco z trendami obowiązującymi na rynku w danym sezonie, co uważam za niezmiernie istotne w mojej pracy. Jestem również absolwentką Ekert Nails Creative Academy, gdzie szkoliłam się m.in ze stylizacji paznokci żelowych z wykorzystaniem rewolucyjnego produktu Barisa Gel – hipoalegricznego i niezwykle elastycznego żelu do przedłużania paznokci. Uczestniczyłam także w szkoleniach dotyczących technik pedicure, manicure klasycznego oraz hybrydowego Shellac. Do zawodu przygotowywałam się również w Alessandro International, gdzie odbyłam szkolenie dotyczące pracy z Fibre Gel, żelem z włóknem szklanym do wzmocnienia naturalnych paznokci. Obecnie swoim Klientom oferuję nie tylko kreatywną stylizację paznokci z wykorzystaniem autorskich, wzorków oraz aplikacji, pełen manicure i pedicure kosmetyczny lecz także zabiegi poprawiające kondycję paznokci, w tym cieszący się ogromnym powodzeniem oraz bardzo skuteczny manicure japoński.


ANNA ZALEWSKA – KOSMETOLOG

Stypendystka,  absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium  Medicum kierunku kosmetologia. Autorka pracy „Trądzik pospolity – etiopatogeneza i leczenie” oraz „Analiza wybranych ośmiu odmian owsa”.  Uczestniczka wielu szkoleń, pokazów i konferencji z zakresu kosmetologii i dermokosmetyki. Posiada liczne certyfikaty z zakresu depilacji ciała i twarzy, pielęgnacji skóry z użyciem peelingów chemicznych. Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i profesjonalnych wykładach. Poza kosmetologią interesuje się dietetyką i jej wpływem na ogólny stan organizmu. Miłośniczka zwierząt i dobrego filmu.

 

 • depilacja –  gładkie ciało to domena naszych czasów. Świadczy o higienie i estetyce. Dziś nie tylko kobiety ale również mężczyźni depilują swoje ciała. Jedną z najstarszych metod usuwania owłosienia jest wosk. Jego zastosowanie pozwala uzyskać gładką skórę na dłużej niż preparaty typu pianki, kremy, żele czy depilatory elektryczne. W naszym gabinecie stosujemy tradycyjne woski jak również system LYCON, który doskonale sprawdza się na wrażliwe miejsca i nie stwarza ryzyka uszkodzenia naskórka.
 • henna – proponujemy Paniom barwienie brwi i rzęs za pomocą farbki ESTEL, o różnych odcieniach. Uczymy również nadawania prawidłowego kształtu łuku brwiowego, a także doboru prawidłowej kolorystyki.
 • przekłuwanie uszu – w naszym gabinecie stosujemy system BLOMDAHL – to bezpieczna metoda medycznego przekłuwania uszu.  Została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny. Kolczyki Blomdahl użyte do przekłuwania uszu – to  krótszy okres gojenia, a także gwarancja braku alergii, tak częstej u dzieci i dorosłych.

Każdy z nas chciałby jak najdłużej zachować młody i zdrowy wygląd skóry. Dziś, dzięki osiągnięciom w dziedzinie kosmetologii i profesjonalnym zabiegom jesteśmy w stanie zapobiegać negatywnym skutkom działania promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia środowiska, a tym samym wpływać na wzmocnienie funkcji obronnych skóry, jej nawilżenie i regenerację. Odpowiednio dobrany zabieg może w szybkim czasie przywróć prawidłowe funkcje skóry i sprawić, że znów będzie ona wyglądać pięknie. W gamie naszych zabiegów kondycjonujących znajdą Państwo: nawilżenie, regenerację, rozświetlenie, lifting, czy wyciszenie.

Letnie kąpiele słoneczne są bardzo przyjemne, jednak często pozostawiają po sobie na naszej skórze przykre wspomnienia. Większa ilość piegów, plamy, zmienione znamiona barwnikowe, wysuszenie, to wszystko efekt działania promieniowania ultrafioletowego. Zmiany zabarwienia skóry w postaci przebarwień (miejscowo ciemniejsza skóra) mogą być eliminowane w naszym gabinecie. Najlepsze efekty daje „wybielanie”, czyli stosowanie preparatów kosmetycznych przeciw przebarwieniom razem ze składnikami złuszczającymi. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje zabiegów ukierunkowanych na ten problem: różne typy peelingów z zastosowaniem kwasów owocowych, zabiegi łączone z wykorzystaniem jednocześnie preparatów i profesjonalnej aparatury. Przeprowadzając profesjonalną terapię przebarwień z jednocześnie prawidłowo stosowaną przez Państwa pielęgnacją domową, gwarantujemy Państwu doskonałe i trwałe efekty w usuwaniu powstałych przebarwień.

Jedną z metod walki o zachowanie pięknego, świeżego wyglądu skóry, stosowaną zarówno przez kosmetologów jak i lekarzy jest mikronakłuwanie. Zabiegiem tym, z odpowiednio dobranymi substancjami aktywnymi – koktajle takich firm jak: MEDIDERMA, DERMAHEAL, ESTGEN – możemy doprowadzić do zmian w głębszych warstwach skóry. Pozwala to osiągnąć spektakularne efekty w rewitalizacji i odmłodzeniu skóry, porównywalne z tymi osiąganymi w wyniku zabiegów inwazyjnych. Dodatkowo mikonakłuwanie znalazło doskonałe zastosowanie w terapii blizny. Aplikowane do tego preparaty, prowadzą do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Wspomagają wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także regulują odpowiedzi immunologiczne.

Page 1 of 31 2 3

Polityka prywatności

Zadzwoń i umów wizytę        +48 22 864 22 21