• depilacja –  gładkie ciało to domena naszych czasów. Świadczy o higienie i estetyce. Dziś nie tylko kobiety ale również mężczyźni depilują swoje ciała. Jedną z najstarszych metod usuwania owłosienia jest wosk. Jego zastosowanie pozwala uzyskać gładką skórę na dłużej niż preparaty typu pianki, kremy, żele czy depilatory elektryczne. W naszym gabinecie stosujemy tradycyjne woski jak również system LYCON, który doskonale sprawdza się na wrażliwe miejsca i nie stwarza ryzyka uszkodzenia naskórka.
  • henna – proponujemy Paniom barwienie brwi i rzęs za pomocą farbki ESTEL, o różnych odcieniach. Uczymy również nadawania prawidłowego kształtu łuku brwiowego, a także doboru prawidłowej kolorystyki.
  • przekłuwanie uszu – w naszym gabinecie stosujemy system BLOMDAHL – to bezpieczna metoda medycznego przekłuwania uszu.  Została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny. Kolczyki Blomdahl użyte do przekłuwania uszu – to  krótszy okres gojenia, a także gwarancja braku alergii, tak częstej u dzieci i dorosłych.

Polityka prywatności

Zadzwoń i umów wizytę        +48 22 864 22 21