Nasza historia obejmuje już 10 lat działalności. W 2007 roku powstał gabinet NEFERTITI OAZA URODY, w którym mogliście Państwo dbać o swoją urodę, zdrowie i dobre samopoczucie. Przez okres 5 lat podnosiliśmy nasze kwalifikacje i zdobywaliśmy doświadczenie, uczestnicząc w wielu kongresach, szkoleniach i warsztatach profesjonalnych zarówno na rynku polskim jak
i zagranicznym. W tym czasie pogłębialiśmy również naszą wiedzę na wyższych uczelniach. Efektem naszych działań było wprowadzenie do oferty profesjonalnych zabiegów podologicznych i rozszerzenie zabiegów o dermokosmetykę. Rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne zabiegi w zakresie medycznej pielęgnacji stóp skłoniło nas do podjęcia współpracy z najlepszymi specjalistami różnych dziedzin miedzy innymi FOOT MEDICA, PODOPHARM PROFESIONAL, LABORATORIUM MYKOLAB, SHULKE, czy ARKADA INTERNATIONAL a także lekarzami. Od 2017 roku nasz gabinet przekształcił się w NEFER MED INSTYTUT PODOLOGII I DERMOKOSMETYKI kierując do Państwa pełną ofertę zabiegów podologicznych i dermokosmetycznych, ukierunkowanych na skuteczne terapie. Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszym gabinecie.


AGNIESZKA SKOCKA-PIETRUSZEWSKA

Założycielka i właścicielka NEFER MED INSTYTUT PODOLOGII I DERMOKOSMETYKI. Dyplomowany kosmetolog-podolog. Stypendystka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Twórca „Atlasu patologii skóry stóp”, członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Autorka artykułów: „Grzybica paznokci – terapia czystym ozonem”, ” Pobudzanie łożyska płytki paznokciowej przy onycholizie”. Absolwentka Polinezyjskiej Szkoły Uzdrawiania poprzez masaż MA-URI, oraz licznych szkoleń i kursów z zakresu kosmetologii, podologii oraz medycyny estetycznej, propagująca i praktykująca naturalne metody leczenia z wykorzystaniem szeroko pojętego ziołolecznictwa. Z pasją i wielkim zaangażowaniem poszukuje nowatorskich kuracji, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Specjalizuje się w terapii onycholizy z zastosowaniem czystego ozonu i mikronakłuwania oraz postępowaniu terapeutycznym w przypadku wrastających paznokci. W swojej pracy kieruje sie zdrowiem człowieka, jego dobrym samopoczuciem. a przede wszystkim tym by „pomagać a nie szkodzić”.


KAMILA SAGHATELJAN – STYLISTA PAZNOKCI

Stylizacja paznokci od zawsze była moją pasją, dlatego też z wielką przyjemnością i zaangażowaniem 10 lat temu przemieniłam ją w swój zawód. Od tego czasu zdobywam doświadczenie zawodowe, poznaję coraz bardziej innowacyjne techniki manicure i pedicure. Pracuję na nowatorskich produktach, jednocześnie pozostając na bieżąco z trendami obowiązującymi na rynku w danym sezonie, co uważam za niezmiernie istotne w mojej pracy. Jestem również absolwentką Ekert Nails Creative Academy, gdzie szkoliłam się m.in ze stylizacji paznokci żelowych z wykorzystaniem rewolucyjnego produktu Barisa Gel – hipoalegricznego i niezwykle elastycznego żelu do przedłużania paznokci. Uczestniczyłam także w szkoleniach dotyczących technik pedicure, manicure klasycznego oraz hybrydowego Shellac. Do zawodu przygotowywałam się również w Alessandro International, gdzie odbyłam szkolenie dotyczące pracy z Fibre Gel, żelem z włóknem szklanym do wzmocnienia naturalnych paznokci. Obecnie swoim Klientom oferuję nie tylko kreatywną stylizację paznokci z wykorzystaniem autorskich, wzorków oraz aplikacji, pełen manicure i pedicure kosmetyczny lecz także zabiegi poprawiające kondycję paznokci, w tym cieszący się ogromnym powodzeniem oraz bardzo skuteczny manicure japoński.


ANNA ZALEWSKA – KOSMETOLOG

Stypendystka,  absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium  Medicum kierunku kosmetologia. Autorka pracy „Trądzik pospolity – etiopatogeneza i leczenie” oraz „Analiza wybranych ośmiu odmian owsa”.  Uczestniczka wielu szkoleń, pokazów i konferencji z zakresu kosmetologii i dermokosmetyki. Posiada liczne certyfikaty z zakresu depilacji ciała i twarzy, pielęgnacji skóry z użyciem peelingów chemicznych. Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i profesjonalnych wykładach. Poza kosmetologią interesuje się dietetyką i jej wpływem na ogólny stan organizmu. Miłośniczka zwierząt i dobrego filmu.

 

Polityka prywatności

Zadzwoń i umów wizytę        +48 22 864 22 21