Oczyszczanie wodorowe twarzy

Zabieg oczyszczania twarzy wodorem zapewnia cerze wygląd gładki, wypoczęty i pełen blasku. Wodór skutecznie zwalcza szkodliwe  wolne rodniki w skórze, a dzięki swoim małym cząsteczkom, łatwo wnika w tkanki skórne. Nie tylko zwalcza szkodliwe związki nieorganiczne, ale również oczyszcza pory, redukuje przebarwienia, pomaga w leczeniu stanów zapalnych oraz przeciwdziała pierwszym objawom starzenia. Co więcej, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, oferując szybkie i przyjemne doświadczenie w odróżnieniu od wielu innych technik oczyszczania. Strumień wody wzbogacony o wodór jest aplikowany pod ciśnieniem i jednocześnie uwalniany, co sprawia, że wodór trafia do odpowiednich tkanek.

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie twarzy wodorem to proces wprowadzania cząsteczek wodoru pod skórę za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem. Wodór, jako najlżejszy i najmniejszy pierwiastek w przyrodzie, efektywnie przenika do głębszych warstw naskórka neutralizując wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia. Docierając do głębszych warstw pomaga usunąć przebarwienia, poprawia jędrność skóry oraz zmniejsza drobne zmarszczki. Oczyszczanie wodorem wykazuje także pozytywny wpływ na trądzik różowaty, łagodząc stany zapalne skóry. Zabieg sprawdza się u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczyniową lub skłonną do nadmiernego wydzielania sebum, wspierając usuwanie zaskórników i innych zanieczyszczeń z porów.

Zabieg oczyszczania wodorem

O szkodliwym działaniu wolnych rodników RFT na urodę i zachowanie młodego wyglądu mówi się wiele, głównie podkreślając ich negatywny wpływ na kondycję skóry. Warto jednak pamiętać, że są one potrzebne w wielu procesach komórkowych, ale ich nadmiar prowadzi do degradacji białek, lipidów i kwasów nukleinowych w komórkach, co manifestuje się starzeniem się skóry. Stąd warto zdecydować się na zabieg oczyszczania wodorem dla twarzy, szyi i dekoltu, który umożliwia głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru neutralizującego wolne rodniki RFT. To z kolei przyczynia się do produkcji korzystnej wody i tlenu.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg ten jest polecany szerokiemu gronu odbiorców, zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Może być stosowany nawet przy cerze trądzikowej, wrażliwej lub naczyniowej. Szczególnie zalecany jest w przypadkach takich jak:

  • Oznaki przedwczesnego starzenia się skóry,
  • Cera poszarzała i zmęczona o nierównym kolorycie,
  • Nadmierne wydzielanie sebum w celu uregulowania tego procesu,
  • Problemy z trądzikiem, zaskórnikami i rozszerzonymi porami,
  • Bardzo wrażliwa skóra, nadreaktywna, skłonna do stanów zapalnych.

Zabieg oczyszczania twarzy wodorem jest odpowiedni dla każdego typu cery, niezależnie od pory roku. To nie tylko efektywne i głębokie oczyszczanie, ale także może stanowić kompleksowy rytuał, będący wstępem do skutecznych kuracji anti-aging.

Polityka prywatności

Zadzwoń i umów wizytę        +48 22 864 22 21